Włamanie na śniadanie.

Ponieważ sprawa jest kryminalna to imiona zostaną celowo zmienione. Zawsze z kryminałami mi się Zenon kojarzył więc niech będzie, że historia dotyczy Pana Zenona.

Więc Zenek pił razem z kolegami. I jak to zazwyczaj bywa zabrakło picia i zabrakło na picie. Skoro tyle braków było to cza by to nadrobić. Pomysł okazał się genialny w swojej prostocie. „Włamiemy się gdzieś”-wymyślili spragnieni amatorzy nie za drogich trunków.

Nie wiem jak Wy ale jak mi czegoś brakuje to nie jest moją pierwszą myślą wpier****nie się do spożywczaka po nocne zakupy. Natomiast Zenkowi i kolegom właśnie coś takiego do głowy przyszło. Więcej, postanowili że trzeba to zrobić inteligentnie niczym Ocean’s Eleven. Sprytnie trzeba i tak żeby nikt nie wiedział co i jak.

Sekretny plan opierał się na jednym chytrym założeniu. „Włamiemy się w Katowicach”! Czaicie to?… Zenek z Wrocławia jedzie pociągiem do Katowic. Tam szybka akcja, rachu ciachu jebniem kasę z kasy i parę nalewek coby w powrocie nie suszyło i do domq. A jak coś to przecież ” Ja cały czas tu był. aśenaebałem panie”.

Jak wymyślili tak zrobili. Tylko zanim zdążyli wrócić ( a po pijaku trwało to ciut dłużej niż krócej) Policja już czekała na nich pod domem Zenona. „Wtf?” pomyślicie, „JakToTak” powiecie, „co Się stało się” odkrzykniecie.

Ano Zenek (przypominam że historia jest na faktach) postanowił pojechać na włam z dowodem osobistym. Nie do końca to czaje, po co ale może miał w tym jakiś sekretny cel…. nie,  … jednak nie wiem ocokaman. Po prostu stwierdził, idziemy na włam trzeba wziąć dowód. Przecież dowody sprawdzają codziennie i trzeba mieć, nie?  No i ten dowód zgubił w sklepie do którego się włamał. Po prostu jeb papier na glebę i tyle. Nawet Gang Olsena chyba nie wpadł by na taki pomysł. Nie to że jakiś włos i dna z niego… najskrytsze policyjne techniki, czytanie ze śladów kurzu nagromadzonego w strategicznych miejscach zbrodni. Nie. Kurde…dowód…. Imię Nazwisko adres. Jeb i już

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *